Presunúť na hlavný obsah

Naše úspěchy v roce 2019

Atletika

UMÍSTĚNÍ JMÉNO KATEGORIE
2. místo ME U23 Lada Vondrová 400m
2. místo ME U23 Amálie Švábíková skok o tyči
2. místo ME U20 Michal Forejt disk
3. místo ME U20 Jakub Forejt disk
2. místo Evropské hry Pírková Marcela mix 800,600,400,200
2. místo Evropské hry Vondrová Lada mix 4x400

Judo

UMÍSTĚNÍ JMÉNO KATEGORIE
1. místo MS Lukáš Krpálek nad 100kg
5. místo Evropské hry Lukáš Krpálek nad 100kg

Kanoistika slalom

UMÍSTĚNÍ JMÉNO KATEGORIE
1. místo MS Jiří Prskavec kajak muži
2. místo MS Jiří Prskavec kajak muži družstvo
1. místo ME Jiří Prskavec kajak muži družstvo
1. místo MS Veronika Vojtová extrémní slalom
2. místo MS Veronika Vojtová kajak ženy družstvo
3. místo MS Veronika Vojtová kanoe dvojic mix
3. místo MS Jan Mašek kanoe dvojic mix
2. místo MS Vavřinec Hradílek kajak muži družstvo
1. místo ME Vavřinec Hradílek kajak muži družstvo
2. místo MS Vít Přindiš kajak muži družstvo
1. místo ME Vít Přindiš kajak muži
1. místo ME Vít Přindiš kajak muži družstvo
2. místo MS Amálie Hilgertová kajak ženy družstvo
1. místo ME Amálie Hilgertová kajak ženy
1. místo MS U23 Amálie Hilgertová kajak ženy
2. místo MS U23 Amálie Hilgertová kajak ženy družstvo
2. místo MS U23 Amálie Hilgertová extrémní slalom
1. místo ME U23 Amálie Hilgertová kajak ženy družstvo
2. místo MS Kateřina Kudějová kajak ženy družstvo
3. místo MS Kateřna Havlíčková kanoe ženy družstvo
3. místo ME Kateřna Havlíčková kanoe ženy družstvo
3. místo MS Eva Říhová kanoe ženy družstvo
3. místo ME Eva Říhová kanoe ženy družstvo
2. místo MS U23 Eva Říhová kanoe ženy družstvo
2. místo ME U23 Eva Říhová kanoe ženy družstvo
2. místo MS U23 Gabriela Satková kajak ženy družstvo
1. místo ME U23 Gabriela Satková kajak ženy družstvo
1. místo MSJ Gabriela Satková kanoe ženy
3. místo MSJ Gabriela Satková kanoe ženy družstvo
1. místo MEJ Gabriela Satková kanoe ženy
2. místo MEJ Gabriela Satková kanoe ženy družstvo
3. místo MS U23 Václav Chaloupka kanoe muži družstvo
2. místo ME U23 Václav Chaloupka kanoe muži družstvo
3. místo MS U23 Jan Větrovský kanoe muži družstvo
2. místo ME U23 Jan Větrovský kanoe muži družstvo
2. místo ME U23 Tomáš Zima kajak muži
3. místo ME U23 Tomáš Zima kajak muži družstvo
3. místo ME U23 Michal Matějka kajak muži družstvo
1. místo MSJ Antonie Galušková kajak ženy
1. místo MSJ Antonie Galušková kajak ženy družstvo
2. místo MEJ Antonie Galušková kajak ženy

Kanoistika rychlost

UMÍSTĚNÍ JMÉNO KATEGORIE
2. místo MS Jakub Březina C1 maraton
3. místo MS Jakub Březina C1 sprint maraton
2. místo ME Jakub Březina C1 maraton
3. místo ME Jakub Březina C1 sprint maraton
3. místo MS U23 Anežka Paloudová K1 1000m
1. místo ME U23 Jakub Zavřel K1 500m

Šerm

UMÍSTĚNÍ JMÉNO KATEGORIE
3. místo ME Jiří Beran kord

Tenis

UMÍSTĚNÍ JMÉNO KATEGORIE
1. místo US Open Junior Jonáš Forejtek singl

Veslování

UMÍSTĚNÍ JMÉNO KATEGORIE
2. místo ME Marie Natálie Jurková trenažér
1. místo MS U23 Marie Natálie Jurková C2
OH Lenka Antošová
OH Kristýna Fleisnerová

Plavání

UMÍSTĚNÍ JMÉNO KATEGORIE
1. místo SP v Berlíně Barbora Seemanová 200, 400m volný způsob (5x překonání rekordu ČR)
Medailista ze SP v Budapešti a Doha Jan Micka 800, 1500 VZ
Účastnice prvního ročníku prestižní soutěže ISL league Simona Kubová 50, 100, 200 znak

Beach volejbal

UMÍSTĚNÍ JMÉNO KATEGORIE
1. místo Kuala Lumpur - Světový okruh Barbora Hermanová-Markéta Nausch Sluková plážový volejbal
2. místo Xiamen - Světový okruh Barbora Hermanová-Markéta Nausch Sluková plážový volejbal
2. místo Ostrava - Světový okruh Ondřej Perušič-David Schweiner plážový volejbal
5. místo Siamen - Světový okruh Ondřej Perušič-David Schweiner plážový volejbal

Akademický výběr

UMÍSTĚNÍ JMÉNO KATEGORIE
2. místo ZSU Tomáš Klinský alpské lyžování
3. místo ZSU Petra Hančová orientační běh
3. místo ZSU Klára Kašparová skicross

Medailisté z Letní univerziády v Neapoli:

UMÍSTĚNÍ JMÉNO KATEGORIE
3. místo LSU Anežka Drahotová 20 km chůze
1. místo LSU Martin Rubeš Kord

Zdravotně postižení sportovci

UMÍSTĚNÍ JMÉNO KATEGORIE
1. místo MS Tomáš Pešek vzduchová pistole
2. místo MS Arnošt Petráček plavání
3. místo ME David Drahonínský lukostřelba
1.místo MS Aleš Kisý atletika
3.místo ME Jiří Suchánek stolní tenis
1.místo ME Lenka Matoušková atletika - hod diskem
2.místo ME Marek Bartošek sportovní střelba
1.místo MSJ Jaroslav Šmédek tenis

Sporty

Atletika

Atletika

Více
Basketbal - muži

Basketbal - muži

Více
Basketbal - ženy

Basketbal - ženy

Více
Golf

Golf

Více
Gymnastika

Gymnastika

Více
Házená

Házená

Více
Judo

Judo

Více
Kanoistika rychlost

Kanoistika rychlost

Více
Kanoistika slalom

Kanoistika slalom

Více
Krasobruslení

Krasobruslení

Více
Plavání

Plavání

Více
Šerm

Šerm

Více
Tenis

Tenis

Více
Veslování

Veslování

Více
Volejbal

Volejbal

Více
Ostatní sporty

Ostatní sporty

Více
Akademický výběr

Akademický výběr

Více
Zdravotně postižení

Zdravotně postižení

Více